KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10392093
nr 1039 2093
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Akvarell, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Osignerad, 38x29
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 maj 2016
kl 19:47:24
100 kr
150 kr
350 kr
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer